peach seedlings

خرید نهال هلو

خرید نهال هلو اصلاح شده (نهال هلو پیوندی ، نهال هلو بذری) از نهالستان هلو رویال نهال ، قیمت نهال هلو در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های هلو این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال هلو زود بازده ، نهال هلو دیر بازده ، نهال هلو زودگل ، نهال هلو دیرگل ، نهال هلو پاکوتاه ، نهال هلو پایه بلند ، نهال هلو پر بازده ، نهال هلو یکساله ، نهال هلو دو ساله ، نهال هلو سه ساله) و ... ، فروش نهال هلو در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال هلو در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال هلو ، هرس نهال هلو ، قلمه زدن نهال هلو ، احداث باغ هلو ، سمپاشی درخت هلو و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال هلو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال هلو پیش رس

خرید نهال هلو پیش رس

نهال هلو پیش رس رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . زود بازده و شیرین . رقم بازار پسند.

خرید نهال هلو پیش رس

خرید نهال هلو پلاستیکی

خرید نهال هلو پلاستیکی

نهال هلو پلاستیکی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . رقمی با خاصیت انبار داری بالا . خوش طعم و پربار.مقدمه ای برای خرید نهال هلو پلاستیکی : این نهال هلو نوع دیگری از هلو است که در ایران کاشته می شود و این رقم به دلیل کیفیت عالی آن بیشتر برای صادرات در نظر گرفته می شود و از کشورهای همسایه و کشورهای همسایه تهیه می شود. البته دلیل اینکه سایر کشورها چنین تنوعی از نهال هلو را می پذیرند کیفیت بسیار خوب آنهاست. هلو پلاستیکی میوه ای شیرین و آبدار با سطح بسیار صاف و رایحه بسیار خوبی است. این درخت هلو نسبتاً کمیاب است.

خرید نهال هلو پلاستیکی

خرید نهال هلو خونی معمولی

خرید نهال هلو خونی معمولی

نهال هلو خونی معمولی رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر تیر ماه . معطر . خاصیت انبار داری ندارد . میوه نسبتا ریز.

خرید نهال هلو خونی معمولی

خرید نهال هلو دکسی رد

خرید نهال هلو دکسی رد

نهال هلو دکسی رد رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . برداشت میوه در سه یا دو نوبت انجام میشود . درشت و قرمز رنگ میباشد.این هلو محصولی است که از ایالات متحده تهیه شده و به کشورهای دیگر عرضه و صادر می شود. از مهمترین ویژگی های نهال هلو دکسی رد قدرت رشد و پوشش زیاد آن است ، به طوری که می تواند میوه و محصول خود را در کمترین زمان بدست آورد. این محصول را می توان در اواسط تیر ماه برداشت کرد. شکل ظاهری این رقم درخت هلو بزرگ ، گرد ، قرمز رنگ و از کیفیت استثنایی است. به دلیل بافت سخت ، هسته به راحتی جدا می شود. خرید این رقم نهال هلو یکی از انواع اولیه مربوط به ایالات متحده است. این میوه در اوایل اردیبهشت به مدت 12 روز شکوفا می شود و میوه آن رسیده و در اواسط تیر ماه برداشت می شود. این رقم هلو قدرت رشد بالا و عادت رشد گسترده دارد و به آفات حساس است. از آنجا که میوه های این نهال ها به طور یکنواخت نمی رسند ، دوره برداشت 2 تا 3 مرحله طول می کشد.

خرید نهال هلو دکسی رد

خرید نهال هلو دوبار فرانسه

خرید نهال هلو دوبار فرانسه

نهال هلو دوبار فرانسه رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و پربار . باردهی در دو نوبت.نهال هلو دو بار در پایان آوریل 8 روز شکوفا می شود قدرت رشد چنین نهال هایی از اولین گلدهی تا رسیدن میوه 92 روز طول می کشد. شکل میوه آن گرد و کرک دار ، رنگ آن زرد و قرمز است بافت بافت هلو دو برابر سخت تر و بذر از میوه جدا است این رقم در نهالستان برتر کاشته و برداشت می شود.

خرید نهال هلو دوبار فرانسه

خرید نهال هلو خونی

خرید نهال هلو خونی

نهال هلو خونی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . خوش رنگ و بازار پسند . زود بازده و پربار و شیرین.برای خرید نهال هلو خونی: این رقم یک نهال هلو یا هلو بومی چین است ، رنگ میوه این رقم 100٪ خونی قرمز است. پوست آن هم رنگ است همچنین هلو خونی طعم بسیار مطبوع و مطلوبی دارد. این نهال هلو که میوه ای آبدار است از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و یکی از اولین انواع درختان هلو است.

خرید نهال هلو خونی

خرید نهال هلو جی اچ ال

خرید نهال هلو جی اچ ال

نهال هلو جی اچ ال رقم تجاری . اواسط بهمن ماه . تازه خوری . رنگ گوشت زرد با لکه های قرمز . مقاوم به سرمای بهاره.

خرید نهال هلو جی اچ ال

خرید نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی

نهال هلو انجیری عسلی رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . رقم شیرین و پربار.مقدمه ای برای خرید نهال هلو انجیری عسلی: این نهال بومی چین است. گوشت این میوه زرد رایحه بسیار خوبی دارد. بافت هلو انجیری عسلی نسبت به انواع دیگر سفت و محکم است و رایحه بسیار خوبی دارد. این نهال هلو از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و به دلیل داشتن بافت سخت از تحرک بالایی برخوردار است ، عمر مفید این درخت هلو 10 است و در رده پربارترین درختان هلو قرار می گیرد. این نهال هلو بومی چین است و معمولاً سالانه برداشت می شود. از نظر ظاهری گرد و از رنگ قرمز روشن است. بافت این محصول سفت است و بهترین زمان برداشت اواخر تیر است. به طور کلی ، عمر مفید این نهال 15 سال است و کیفیت این محصول در طول این سالها عالی است. پس از این دوره ، با گذشت زمان کیفیت و کارایی خود را از دست می دهد. برجسته ترین ویژگی نهال هلو ، پوشش گیاهی قوی و ضخیم و مقاومت عالی به آفات است. این رقم هلو بهترین نوع نهال هلو است. این هلو چینی هر ساله برداشت می شود. این می تواند از 20 درجه زیر صفر تا 35 درجه بالای صفر مقاومت کند. این نهال ها به دلیل کیفیت خوب در اواخر تیرماه میوه می دهند. ماندگاری درخت هلو خون عسلی تقریباً 10 سال است.

خرید نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری زود رس

خرید نهال هلو انجیری زود رس

نهال هلو انجیری زود رس رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . رقم پربار و بازار پسند.این نهال هلو از چین به سایر نقاط جهان گسترش یافته است. این نهال ها میوه های متوسط ​​و به رنگ زرد مایل به قرمز با شکلی بزرگ مانند انجیر دارند. نهال هلو انجیر اولیه از سال دوم تولید می شود. به دلیل استحکام درخت و ریشه های آن ، در برابر اکثر آفات و باکتری ها بسیار مقاوم است.

خرید نهال هلو انجیری زود رس

خرید نهال هلو انجیری خونی سری 3

خرید نهال هلو انجیری خونی سری 3

نهال هلو انجیری خونی سری 3 رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پر بار.مقدمه ای برای خرید نهال هلو و انجیر خونین: این نوع نهال هلو بومی کشور چین است ، این میوه علاوه بر پوست میوه ، دارای بافتی قوی نیز می باشد ، تفاله آن نیز پر از رنگ قرمز است و بسیاری از مشخصات این میوه شیرین ذکر شده است. این نوع نهال هلو دارای گلهای صورتی است که در اوایل بهار قبل از رشد برگها باز می شود و چهره زیبایی به درخت می بخشد. از جمله بهترین انواع نهال هلو است که طعم بسیار خوبی دارند. نهال هلو و هلو خونین نوع دیگری از هلو است که گوشت و پوست آن قرمز است. این محصول دارای بافت محکمی است و کشور تولید کننده آن کشور چین است. فصل برداشت این محصول بسیار دیرتر از انواع دیگر نهال هلو است و ممکن است تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. این نهال ها را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. تحمل این هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل شده است و مردم باید به آن توجه کنند.

خرید نهال هلو انجیری خونی سری 3

خرید نهال هلو انجیری بلک

خرید نهال هلو انجیری بلک

نهال هلو انجیری بلک رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و پربار . رقم بسیار کمیاب.

خرید نهال هلو انجیری بلک

خرید نهال هلو آلبرتا

خرید نهال هلو آلبرتا

نهال هلو آلبرتا رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . مناسب کمپوت و تازه خوری . میوه بسیار درشت.منشا این نهال هلو آمریکاست ، شکل و رنگ این میوه بزرگ زرد و بافت آن قرمز است. این محصول بیشتر برای تهیه کمپوت مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین کارخانه های کمپوست توجه ویژه ای به آن دارند. این محصول نیمه سخت است و می توان آن را در همه کشورها با هم کشت و برداشت کرد. مکانهایی در ایران وجود دارد که برای کاشت این نهالها مناسب است و مهمترین آنها مشهد است که این میوه به صورت خاک رس بدست می آید. نهال های اواخر ماه آگوست هلو به ثمر نشستند. این درخت به آبیاری زیادی احتیاج دارد و باید هفته ای دو بار در فصل گرم آبیاری شود. برای هرس هلو آلبرتا دیررس ، شاخه ها باید از فاصله 20 تا 35 اینچی از پایه هرس شوند. این درخت هلو نسبت به سیب در برابر گرمای تابستان مقاومت بیشتری دارد. این رقم نهال هلو در اواخر آوریل شکوفا می شود ، بنابراین خیلی زود است. عمر اقتصادی چوب آلبرتا حدود 10 سال است و می تواند درجه حرارت 25-30 درجه را تحمل کند. از آلو و هلو وحشی می توان برای پایه این نهال استفاده کرد و باید هر ماه با 40 لیتر آبیاری شود. خاک باید سبک و زهکشی مناسب باشد.

خرید نهال هلو آلبرتا

خرید نهال هلو ارلی گلو

خرید نهال هلو ارلی گلو

نهال هلو ارلی گلو رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تیرماه . برداشت میوه در سه تا چهار مرحله . هسته چسبیده و شفاف . مقاوم در برابر گرما .از آنجا که شناخته شده است انواع هلو ارلی گلو از کانادا منشأ گرفته است ، پتانسیل رشد آن متوسط ​​و است. درخت متعلق به این محصول بارور و گسترده است. این نوع نهال هلو بهترین زمان برداشت این محصول است که معمولاً در 3 تا 4 مرحله انجام می شود و اواسط تیر است. این محصول معمولاً بزرگ و بلند ، به رنگ صورتی و گوشت زرد است. بافت و ساختار این محصول به طور کلی سفت و سخت است و قابلیت حمل آن در حد متوسط ​​است. نهال های این رقم در برابر سرما حساس و آسیب پذیر هستند ، اما در برابر گرما مقاوم هستند. بنابراین باید دمای مناسب برای نگهداری در نظر گرفته شود. هلو نه تنها برای تزیین و تزیین سفره ، بلکه برای تهیه کمپوت نیز از ویژگی های میوه این نوع است.

خرید نهال هلو ارلی گلو

خرید نهال هلو انجیری مالکی

خرید نهال هلو انجیری مالکی

نهال هلو انجیری مالکی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و پر بار و شیرین . بسیار درشت معروف به هلو بشقابی.نوع دیگر نهال هلو انجیر ، مالکی است که انواع و اقسام مختلفی دارد. از مهمترین ویژگیهای این نهال می توان به نرمی و باروری آن اشاره کرد. زیرا این میوه سبز و گوشت آن سفت است. هسته به راحتی از آن جدا می شود. کشوری که این هلو تولید می شود ایران است. این کشور به عنوان یک صادرکننده مهم در این زمینه عمل می کند. قدرت رشد این نهال نسبت به گونه های دیگر بیشتر است. همچنین از نظر عطر و طعم طرفداران بی شماری را به خود جلب کرده است. این نهال هلو در اواخر آوریل شکوفه می زند و در اواخر ماه اوت به بار می نشیند. اساس این گونه نهال ها آلو وحشی و هلو است و عملکرد نسبتاً بالایی دارد. شاخه های باقی مانده نیز باید به پایه 20 تا 35 سانتی متر هرس شوند. اگرچه میزان آبیاری این درخت هلو 2 بار در هفته است ، اما آبیاری زیاد باعث کمبود آهن در خاک و زرد شدن برگها می شود.

خرید نهال هلو انجیری مالکی

خرید نهال هلو 60 روزه

خرید نهال هلو 60 روزه

نهال هلو 60 روزه رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و شیرین . بازار پسند .این نوع نهال هلو بومی چین بوده و از نظر تحمل به خشکی و کمبود آب در گروه ارقام نیمه متحمل قرار دارد و بسیاری از باغداران در ایران چنین نهال هلو کاشته اند. میوه آن به رنگ سفید و زمینه قرمز و گوشت آن به رنگ سفید با نوارهای قرمز است این نوع نهال هلو در سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و طول عمر آن تا 8 سال است.

خرید نهال هلو 60 روزه

خرید نهال هلو شاستا

خرید نهال هلو شاستا

نهال هلو شاستا رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر مرداد . هسته جدا . مناسب برای کمپوت . حساس نسبت به سرما.نوع دیگر نهال هلو متعلق به ایالات متحده ، نوع شاستا با قدرت رشد بسیار بالا است. میوه آن در مدت زمان کوتاهی گرفته می شود. بهترین فصل برای برداشت این محصول پایان ماه آگوست است. این میوه گرد و کشیده است و رنگ قرمز زیبایی دارد. بیشترین کاربرد این نوع هلو تهیه کمپوت است. بافت این نوع هلو نیمه سخت است و هسته آن به راحتی جدا می شود. این محصول به سرما حساس است و باید در دمای مناسب نگهداری شود. هلو بومی ایالات متحده است و میوه های بزرگ ، گرد و کشیده ای دارد. به لطف گوشت نیمه سخت این نوع هلو ، هسته آن به راحتی از گوشت جدا می شود. میوه های آن برای تهیه کمپوت های خوشمزه و همچنین غذاهای تازه بسیار مناسب است. نهال هلو به لکه های باکتریایی نیز بسیار حساس است.

خرید نهال هلو شاستا

خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا

خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا

نهال هلو زعفرانی هسته جدا رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پربار . خاصیت انبار داری دارد .هلو هسته جدا شکلی دارد که در ماه اوت و تابستان میوه می دهد. این نهال قدرت رشد فوق العاده ای دارد. شکل ظاهری میوه آن گرد و رنگ آن نارنجی با لکه های قرمز است. این میوه پرزهایی دارد که در بیشتر هلوها دیده می شود. بافت میوه این هلو سخت است و به راحتی قابل هضم نیست. اسانس این محصول به راحتی از آن جدا شده و این یکی از مهمترین خواص میوه است. این رقم به راحتی قابل حمل است و بدون محدودیت در دسترس مردم است. قیمت نهال هلو در این رقم حدود 10 تا 12 هزار تومان است مقدمه ای برای خرید نهال هلو دانه جداگانه: یکی دیگر از انواع نهال هلو که در ایران با استقبال خوبی روبرو شده نهال هلو هسته جدا است ، این یک نوع اولیه است. زودتر از سایر ارقام منتشر خواهد شد. این نوع نهال هلو بسیار بزرگ و قابل فروش است ، ظاهری گرد و پوستی روشن دارد ، میوه آن بسیار شیرین و آبدار است و رایحه بی نظیری دارد. عمر مفید این درخت هلو تا 10 سال است.

خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا

خرید نهال هلو انجیری پلنگی ( هلو تایگر)

خرید نهال هلو انجیری پلنگی ( هلو تایگر)

نهال هلو انجیری پلنگی ( هلو تایگر) طعم خاص (ترش و ملس) . رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پربار .یکی از متنوع ترین انواع نهال هلو ، هلو انجیر پلنگی است. این نوع نهال در مقایسه با پوست کرکی و مخملی کمتر از سایر هلوها است. گوشت این محصول سفید یا زرد است و اصل آن به گوشت بستگی دارد. درخت هلو این محصول مثمر ثمر است و می توان میوه آن را در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت. یکی از بارزترین ویژگی های این محصول کیفیت بالا ، مطلوب و اندازه درشت آن است. این نکات باعث افزایش قیمت نهال هلو شد. حداقل ماندگاری این محصول دو ماه است. یکی از متنوع ترین انواع نهال هلو، هلو پلنگی است که به دلیل پوست کرکی و مخملی از سایر هلوها کمتر است. گوشت این هلو سفید یا زرد است و تفاله آن به گوشت گره خورده است. این درخت هلو یک محصول پربار است و می توان میوه آن را در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت کرد. حداقل ماندگاری این میوه دو ماه است. معرفی نهال هلو انجیر لوپار: این رقم یک نهال هلو بومی چین و یک نوع دیگر هلو است که به دلیل رنگ زرد آن مانند پوست قرمز و دارای رگهای قرمز است. پلنگ دارد و به هلو انجیر پلنگی معروف است.این نوع نهال هلو در خاکهای شنی بسیار خوب رشد می کند. این رقم ظرفیت ذخیره سازی بالایی دارد و از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند. البته نباید فراموش کرد که هلو انجیر پلنگ از سایر هلوها دیرتر است و یکی از خاص ترین نهال هاست.

خرید نهال هلو انجیری پلنگی ( هلو تایگر)

خرید نهال هلو رد استار

خرید نهال هلو رم استار

نهال هلو رم استار رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . گوشت زرد با طعم عالی . گرد و زیبا با 80 درصد رنگ قرمز با زمینه نوار مانند . درخت محکم با مقاومت عالی در برابر آفت.منشا این نژاد نهال هلو از ایتالیا است که در آنجا صادر و به کشورهای دیگر عرضه می شود. مقاومت رشد این محصول متوسط ​​تا زیاد است و در مدت زمان کوتاهی قابل برداشت است. رنگ این محصول قرمز عمیق و بافت آن جامد است. بهترین زمان برداشت این رقم هلو اواسط مرداد است و به همین دلیل گیاهی دیررس محسوب می شود. عطر و طعم این میوه مطلوب است و عملکرد فوق العاده ای دارد. مطالعات نشان داده است که این نهال هلو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و مورد علاقه انسان ها است. میوه های این نهال هلو قرمز روشن و طعم فوق العاده دارد. ریشه این نهال ها از مقاومت کافی در برابر سرما و گرمای هوا برخوردار است. میوه آن از کیفیت خوبی برخوردار است و برای حمل و نقل و نگهداری بسیار مناسب است. نهال هلو معمولاً 4 تا 5 سال پس از کاشت شروع به باردهی می کند.

خرید نهال هلو رم استار

خرید نهال هلو انجیری رویال

خرید نهال هلو انجیری رویال

نهال هلو انجیری رویال رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . پربار و شیرین . رقم بسیار کمیاب . تولید اختصاصی نهالستان .

خرید نهال هلو انجیری رویال

خرید نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی

خرید نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی

نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی رقم بسیار تجاری . بسیار پربار . مقاومت نسبت به لکروز . مقاومت نسبت به خفگی و آبیاری غرقابی . مقاومت نسبت به کمبود آهن . عمر بالای 25 سال . متوسط عملکرد در هکتار بالای 60 تن.

خرید نهال هلو رویال با پایه جی ان رویشی

خرید نهال هلو رد هاون

خرید نهال هلو رد هاون

نهال هلو رد هاون رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل بهمن ماه . خود گرده افشان . قابلیت حمل و نقل بسیار عالی . رنگ پوست قرمز و گوشت زرد رنگ .

خرید نهال هلو رد هاون

خرید نهال هلو رد تاپ

خرید نهال هلو رد تاپ

نهال هلو رد تاپ رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . برداشت محصول در دو مرحله . هسته جدا و مقاوم به آفت . مناسب برای شمال کشور ایران.نمونه دیگری از نهال هلو آمریکایی ، رقم ردتاپ با پتانسیل رشد بسیار زیاد است. این محصول در اوایل تابستان به دست آمده و باردهی می شود. شکل ظاهری این محصول نسبتاً گرد و بزرگ است و دارای رنگ قرمز روشن است. بافت میوه این نوع هلو سخت و قوی و حمل و نقل آن آسان است. این رقم نهال هلو به سرمای شدید حساس بوده و در برابر گرمای تابستان مقاوم است و کیفیت آن را دو چندان می کند. این رقم نهال هلو یکی از انواع نهال هلو با میوه های قرمز ، گوشت زرد و عطر و طعم دلپذیر است. این نهال ها نمی توانند سرمای بهار و گرمای شدید تابستان را تحمل کنند. با این حال ، مقاومت خوبی در برابر بیشتر آفات مربوط به نهال هلو نشان می دهد. خاک مورد نیاز برای کاشت نهال هلو باید سرشار از مواد معدنی باشد.

خرید نهال هلو رد تاپ

خرید نهال هلو گلدن کوئین

خرید نهال هلو گلدن کوئین

نهال هلو گلدن کوئین رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . خوش رنگ . مناسب تازه خوری . گوشت زعفرانی.

خرید نهال هلو گلدن کوئین

خرید نهال هلو کاظمی

خرید نهال هلو حاج کاظمی

نهال هلو حاج کاظمی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط مرداد ماه . تازه خوری . میوه درشت با گوشت زرد رنگ.یکی از انواع شناخته شده هلو ، نهال هلو حاج کاظمی است که به طور گسترده تولید می شود. اگرچه رشد این محصول متوسط ​​است اما عملکرد آن بسیار زیاد است. عطر و طعم این محصول به حدی است که محبوبیت خاصی به مردم می بخشد. این محصول شبیه هلو زعفرانی است و اندازه آن متوسط ​​تا بزرگ است. شایان ذکر است که می توان این نهال را در اواسط ماه اوت برداشت کرد و باعث شد این محصول از انواع دیررس محسوب شود. کاربرد اصلی آن تهیه کمپوت است و توصیه می شود از آن به صورت تازه استفاده کنید تا از کیفیت این میوه کاملا لذت ببرید. این نهال عملکرد نسبتاً بالایی ، رشد متوسط ​​و عملکرد سالانه زیادی دارد. گوشت این میوه زرد و ظاهر آن زرد مایل به قرمز است. میوه این نهال هلو در اواسط ماه اوت رسیده است. به طور گسترده ای برای صنایع کمپوست و غذای تازه استفاده می شود. میوه های این رقم در اواسط ماه اوت می آید.

خرید نهال هلو کاظمی

خرید نهال هلو مخملی

خرید نهال هلو مخملی

نهال هلو مخملی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط مرداد . تازه خوری . میوه ای درشت با رنگ بنفش . خاصیت انبار داری . بازار پسند.

خرید نهال هلو مخملی

خرید نهال هلو قزل سری یک

خرید نهال هلو قزل سری یک

نهال هلو قزل سری یک رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . تازه خوری . میوه ای زیبا . رنگ گوشت قرمز رنگ . کمیاب .

خرید نهال هلو قزل سری یک

خرید نهال هلو اسپرینگ بل

خرید نهال هلو اسپرینگ بل

نهال هلو اسپرینگ بل رقم تجاری . مبدا ایتالیا . زمان رسیدن اواخر اردی بهشت . بافت گوشت سفت و دارای طعم بسیار مطلوب و عملکرد بالا.این نوع نهال هلو محصولی ایتالیایی با قدرت رشد متوسط ​​تا زیاد است و محصول آن زود به دست می آید. بافت این میوه سفت و طعم مطبوعی دارد. این محصول از نظر گرد ، رنگ قرمز و اندازه متوسط ​​است. قابل ذکر است که عملکرد این محصول از سایر نهال هلو بیشتر است. این تعداد نهال بسیار بیشتر است زیرا در بین محصولات وارداتی قرار دارد. منشا این رقم نهال هلو از ایتالیا است. این نهال در اواسط ماه آوریل شکوفا می شود و این گلدهی 12 روز طول می کشد. این میوه از آنجا که میوه های آن در اواخر ماه مه و اوایل ژوئن رسیده است یکی از انواع زودرس و پرمحصول است. نهال هلو بهاره بل دارای تاج نیمه قائم و رشد متوسط ​​است. این میوه دارای بافت و گوشتی سفت و خوش طعم است و در صورت آبیاری مناسب.

خرید نهال هلو اسپرینگ بل

خرید نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی رقم کمپوتی . بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و پربار . خاصیت انبار داری . برداشت دو مرحله ای.این نهال هلو که 8 سال عمر مفید دارد در بین مردم بسیار محبوب است. خاک انتخاب شده برای پرورش این محصول غالباً خاکی است که با خاک برگ و شن مخلوط شده است. درخت هلو 1 متر قد دارد و میوه کامل می دهد. منشا این نهال چین است که در جاهای دیگر گسترش یافته است. این نهال در برابر سرمای شدید مقاومت کمی دارد اما مقاومت زیادی در برابر گرما دارد. پوست این محصول با مو پوشیده شده و گوشت آن سفید یا ترکیبی از زرد و قرمز است. یکی از مهمترین مزایای این محصول آبکی بودن آن و افزایش کیفیت آن در مقایسه با کمپوست است. این رقم یک نهال هلو با میوه های بزرگ ، گرد و زرد و قرمز با کیفیت عالی است. گوشت این میوه زعفرانی رنگ و بسیار خوشمزه است. دمای قابل تحمل هلو جوادی بین 15 درجه زیر صفر تا 32 درجه بالای صفر است. این هلو نسبتاً قوی و دارای مقاومت عالی در برابر آفات مختلف و قابلیت پخش است.

خرید نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو انجیری مور

خرید نهال هلو انجیری مور

نهال هلو انجیری مور رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . زود بازده و پربار . خاصیت انبار داری زیاد و دارای طعم شیرین.

خرید نهال هلو انجیری مور

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 1

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 1

نهال هلو انجیری زعفرانی سری 1 رقم تجاری . زملن رسیدن اوایل تابستان . زود بازده و پربار و شیرین.

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 1

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 2

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 2

نهال هلو انجیری زعفرانی سری 2 رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . زود بازده و پربار . خوش رنگ . خاصیت انبار داری.

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی سری 2

خرید نهال هلو رویال

خرید نهال هلو رویال تولید اختصاصی نهالستان رویال نهال (پیشنهاد ویژه نهالستان)

نهال هلو رویال تولید اختصاصی نهالستان رویال نهال (پیشنهاد ویژه نهالستان) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . خیلی پربار و شیرین . بسیار بازار پسند.

خرید نهال هلو رویال

خرید نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پربار . بازار پسند.نهال هلو انجیر خون یکی دیگر از هلوهایی است که گوشت و پوست آن قرمز است. این محصول دارای بافت سختی است و کشور سازنده آن چین است. فصل برداشت این محصول بسیار دیرتر از انواع دیگر نهال هلو است و ممکن است تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. نهال ها را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. تحمل هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل می شود ، چیزی که مردم باید به آن توجه کنند. این نوع هلو نوعی از انواع هلو انجیر است که از چین تشکیل شده است. می تواند دما را از 25 تا 35 درجه تحمل کند. این هلو که شبیه انجیر است اواخر تیرماه میوه می دهد. به دلیل کیفیت عالی که دارد حمل و نقل مناسبی را برای بازارهای میوه و تره بار فراهم می کند. در صورت آبیاری مناسب ، طول عمر این نهال هلو 20 سال است. قرمز پر از رنگ است و این میوه شیرین دارای ویژگی های بسیاری است. این نوع نهال هلو دارای گلهای صورتی است که در اوایل بهار قبل از رشد برگها شکوفا می شود و چهره زیبایی به درخت می بخشد. یکی از بهترین انواع هلو است که طعم بسیار خوبی دارد.

خرید نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری سری 2

خرید نهال هلو انجیری سری 2

نهال هلو انجیری سری 2 رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . زود بازده و پربار . بازار پسند و دارای خاصیت انبار داری.نهال هلو انجیر خون نوع دیگری از هلو با گوشت و پوست قرمز است. این محصول دارای بافت جامد بوده و در کشور چین تولید می شود. زمان برداشت این محصول بسیار دیرتر از انواع دیگر نهال هلو است و می تواند تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. این نهال را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. مقاومت این هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل می شود و افراد باید مراقب باشند. این رقم کاشته شده نهال هلو نوعی نهال هلو انجیر است که در چین متولد شده است. این می تواند دمای 25 تا 35 درجه را تحمل کند. این نوع هلو که شبیه انجیر است در اواخر تیرماه میوه می دهد. به دلیل کیفیت خوب ، حمل و نقل خوبی را به بازار میوه و تره بار فراهم می کند. عمر مفید این نهال هلو در صورت آبیاری مناسب 20 سال است. قرمز رنگارنگ است و این میوه شیرین دارای ویژگی های بسیاری است. این نوع نهال هلو دارای گلهای صورتی است که در اوایل بهار قبل از رشد برگها باز می شود و چهره زیبایی به درخت می بخشد. یکی از بهترین انواع ، نهال هلو بسیار خوشمزه است.

خرید نهال هلو انجیری سری 2

خرید نهال هلو اسپرینگ کرست

خرید نهال هلو اسپرینگ کرست

نهال هلو اسپرینگ کرست رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . هسته جدا . به سرمای دیر رس حساس میباشد.انواع هلو اسپرینگ ، بومی ایالات متحده ، دارای رشد بالایی است. این محصول یکی از انواع اولیه نهال هلو است. ورود و برداشت این محصول در چند مرحله انجام می شود و شکل ظاهری آن کوچک و طولانی است. این میوه به رنگ روشن و صورتی کمرنگ است و معمولاً دارای بافت ناصافی است. زیرا این تنوع هلو توانایی حمل و نگهداری خوبی دارد. یکی از مهمترین ویژگیهای این رقم نهالهای مقاوم در برابر سرما و گرما است که باید در دمای پایدار و مناسب نگهداری شوند. این نهال یکی از انواع اولیه است زیرا در آوریل 12 روز شکوفه می دهد. میوه رسیده و تقریباً 70 روز بعد ، در اواخر ژوئن و اوایل ژوئیه برداشت می شود. این نهال ها عملکرد بالا و رشد سریعی دارند و میوه های مناسبی را برای فروش در بازار تره بار پرورش می دهند. این نهال هلو تحمل بیشتری در برابر بیماری ها و آفات دارد.

خرید نهال هلو اسپرینگ کرست

خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

نهال هلو زعفرانی زود رس رقم بسیار تجاری . خوش طعم . قابلیت انبار داری ندارد . به سرمای بهاره حساس میباشد .

خرید نهال هلو زعفرانی زود رس

خرید نهال هلو معطر

خرید نهال هلو معطر

نهال هلو معطر رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . معطر . قابلیت انبار داری ندارد . به بیماری لب شتری حساس است .

خرید نهال هلو معطر

خرید نهال هلو قجیر قانات

خرید نهال هلو قجیر قانات

نهال هلو قجیر قانات رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پربار . دارای ماندگاری بالا روی درخت .

خرید نهال هلو قجیر قانات

خرید نهال شفتالو

خرید نهال شفتالو

نهال شفتالو رقم تجاری نیست . زمان رسیدن اواخر تابستان . زود بازده و پربار . دارای خواص درمانی . مناسب جهت خشکبار .

خرید نهال شفتالو

مجوز تولید نهال

قیمت نهال هلو چقدر است!؟

قیمت نهال هلو به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال هلو از 10 هزار تومان آغاز و تا 25 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال هلو به صورت خرده 50 الی 200 اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده 200 الی 500 اصله نهال هلو با 10 درصد تخفیف و همچنین 500 اصله نهال هلو به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، برای دریافت لیست قیمت روز نهال هلو در واتساپ و یا تلگرام به کارشناسان ما پیام ارسال نمایید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال هلو کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال هلو در کشور نهال هلو جي اچ ، نهال هلو آلبرتامی ، نهال هلو حاج كاظمي ، نهال هلو زعفرانی ، نهال هلو پيش رس انجيری باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال هلو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال هلو چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال هلو از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های هلو در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال هلو برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال هلو برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال هلو از جمله: نهال هلو جي اچ ، نهال هلو آلبرتامی ، نهال هلو حاج كاظمي ، نهال هلو زعفرانی ، نهال هلو پيش رس انجيری می باشد و نهال هلو مخصوص مناطق گرمسیری موجود نمی باشد.

سود نهال هلو چقدر است!؟

سود نهال هلو از کاشت نهال هلو تا برداشت آن میتوان گفت برابر است با ...

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت هلو

گیاهشناسی هلو
هلو درخت کوچکی است که تاج آن 2.5-3 متر است. درختان هلو معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط 15-20 سال طول می کشد. طول عمر درختان هلو که در یک باغ کاشته می شوند بسیار کمتر است ، معمولاً حدود هشت سال. برگها باریک و دارای نوک نوک تیز هستند. برگها شبیه داس هستند. دامنه این گلها از صورتی روشن تا قرمز جگر و بنفش است که قطر آنها 2.5 سانتی متر است. گلها معمولاً فقط روی ساقه ها ظاهر می شوند. گلبرگ ها می توانند بزرگ و جذاب یا کوچک و تیره باشند. گلها از جوانه های جانبی واقع در ساقه های یک ساله رشد می کنند.
در هلوهای زینتی ، گل گلبرگهای زیادی دارد و ظاهری شبیه به یاس بنفش دارد و رنگ آن از صورتی تیره تا سفید متغیر است. گیاهان هلو بارور هستند و معمولاً نیازی به گرده افشانی ندارند. میوه آن یک درختچه ، مزوکارپ یا همان میوه تفاله است. در اکثر انواع هلو ، میوه 3-5 ماه پس از گلدهی بالغ می شود. با این حال ، در چند نوع ، دوره رسیدن میوه ممکن است تا شش ماه باشد.

احداث باغ هلو
از آنجا که طول عمر هلو یا شلیل در پایان 10 سال است ، ما به یک درخت ریشه مانند گلابی یا سیب نیاز داریم ، من شخصاً گلابی را به سیب ترجیح می دهم ، زیرا گلابی همیشه گران تر و بارورتر است.
برای کاشت نهال هلو ابتدا باید زمین را تراز کرده و تا عمق 60 سانتی متر شخم بزنیم. پس از کشاورزی ، سوراخ های کوچکی (جو خربزه هامی) در فاصله 4.5 تا 5 متر بین یکدیگر ایجاد کردیم (باغ کوچک 4.5 / باغ بزرگ 5)
پس از دمیدن جو از خاک زیرین ، از برگهای 1.20 تا 1.5 متری برای جدا کردن قسمت داخلی سوراخ استفاده می کنیم. به این ترتیب ، ما نیازی به حفر گودال بزرگ نداریم ، فقط برای کاشت باید 2 خاک بیل بزنیم. سپس ، فاصله بین ما 1.5 متر است.
هر سه درخت باید دو درخت اول هلو یا شلیل و دو درخت اول گلابی یا سیب باشند.
در این روش کاشت ، هزینه حفر چاله ها تقریباً 0٪ از زمان صرفه جویی می شود و رشد درختان غیرطبیعی می شود. از طریق این روش ، نهال هلو می توانند ظرف یک سال میوه بدهند.
اگر از روش محافظت از آب برای آبیاری استفاده می کنید ، می توانید در طول سال اول باغ ، محصولات تابستانی را که دوست دارید پرورش دهید ، که برای تقویت درختان نیز بسیار مفید است. اما در سال دوم فقط می توانید هندوانه پرورش دهید زیرا در سال دوم درختان به دلیل وجود برگهای زیاد زمین را گرفتند.
اگر می خواهید این باغ نهال هلو یا هر باغ دیگری را با آب قطره ای آبیاری کنید ، برای جلوگیری از علف های هرز ، لطفاً یک 1.5 لیتر آب سودا در پایین تنه هر درخت قرار دهید ، یا بالعکس ، آن را در عمق 20 تا 30 سانتی متر قرار دهید و سپس بطری آب و آب را باز کنید آب را در بطری با عمق 20 تا 30 سانتی متر در پایین آن بریزید تا رشد علف های هرز به حداقل برسد.

خواص هلو

ظرفیت آنتی اکسیدان
هلو و تفاله حاوی آنتی اکسیدان های مهمی هستند. وجود اسید کلروژنیک در این میوه ها سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. آنتی اکسیدان هایی مانند لوتئین ، زاگزانتین و β-کریپتوکسانتین اکسیژن تولید شده توسط رادیکال های آزاد را از بین می برند و بدن انسان را از بیماری های مختلف محافظت می کنند.
جلوگیری از هیپوکالمی (کمبود پتاسیم)
هلو سرشار از پتاسیم است. پتاسیم یک عنصر مهم برای حفظ عملکرد سیستم عصبی است. پتاسیم موجود در هلو به متابولیسم کمک می کند ، متابولیسم کربوهیدرات را تقویت می کند ، تعادل الکترولیت ها را حفظ می کند و بافت عضلانی را تنظیم می کند. کمبود پتاسیم در بدن می تواند منجر به هیپوکالمی شود ، که بر قدرت عضلات تأثیر می گذارد و باعث ریتم نامنظم قلب می شود.
جلوگیری از سرطان
هلو غنی از فنل و ترکیبات کاروتنوئید است ، دارای خاصیت ضد تومور و ضد سرطان است و به مبارزه با انواع سرطان ها از جمله سرطان سینه ، ریه و روده کمک می کند. مطالعات نشان داده است که اسید کلروژنیک و اسید نئوکلروژنیک در هلو نقش بسزایی در جلوگیری از رشد سلولهای سرطانی پستان دارند و بر خلاف شیمی درمانی ، به سلولهای سالم انسان آسیب نمی رساند. طبق تحقیقات ، گونه های گیاهی در خانواده Rosaceae (از جمله هلو) سرشار از β-کاروتن هستند ، بنابراین اثر مهاری بر اثرات مخرب سرطان پستان دارند.
سلامت پوست
هلو سرشار از ویتامین C است که می تواند به حفظ سلامت پوست کمک کند. هلو همچنین می تواند از پوست در برابر اشعه UV محافظت کند. طبق تحقیقات انجام شده ، آنتی اکسیدان های زاگزانتین و لوتئین موجود در هلو اثرات ضد التهابی بر روی پوست آسیب دیده توسط اشعه ماورا بنفش دارند و می توانند از نفوذ آنها به پوست جلوگیری کنند. فلاونوئیدهای موجود در هلو از اشعه محافظت می کنند و می توانند از سوختگی خورشید ، مانند سوختگی پوست جلوگیری کنند.
از هلو در صنایع آرایشی و بهداشتی برای ساخت لوازم آرایشی و بسته بندی های زیبایی استفاده می شود. محتوای بالای فلاونوئیدها ، ویتامین ها و مواد معدنی مهم در هلو به غیرفعال سازی سلول های مرده و مرطوب سازی و بازسازی پوست کمک می کند. آنتی اکسیدان های آن به درمان بیماری های پوستی مانند خشکی و لکه ها کمک می کند.

سلامت چشم
هلو سرشار از بتاکاروتن است که می تواند در بدن به ویتامین A تبدیل شود. بتاکاروتن نقش مهمی در حفظ سلامت چشم و جلوگیری از خشکی ملتحمه و کوری دارد. طبق تحقیقات ، کاروتنوئیدهای لوتئین و گزانتین در هلو تأثیر مثبتی در کاهش وقوع آب مروارید دارند. لوتئین و زاگزانتین در رنگدانه ماکولای چشم وجود دارد و از شبکیه چشم در برابر بیماری های چشم مانند تخریب ماکولا محافظت می کند. به همین ترتیب ، وجود این ترکیب از بافت شبکیه در برابر آسیب رادیکال های آزاد و آسیب نور با طول موج بالا محافظت می کند.
بارداری
هلو سرشار از مواد معدنی و ویتامین است و مصرف آن در دوران بارداری توصیه می شود. ویتامین C به رشد استخوان ها ، پوست ، ماهیچه ها و رگ های خونی کودک کمک می کند. همچنین به جذب آهن کمک می کند. اسید فولیک موجود در هلو می تواند به طور موثری از نقص سلول عصبی مانند SPINA BIFIDA جلوگیری کند. پتاسیم موجود در هلو از گرفتگی عضلات و خستگی عمومی که در دوران بارداری شایع است جلوگیری می کند. وجود فیبر به هضم غذا کمک می کند و یبوست را کاهش می دهد.
به هضم غذا کمک کنید
هلو دارای اجزای قلیایی و فیبر است ، بنابراین می تواند سیستم هضم سالم را حفظ کند. فیبر موجود در هلو آب را جذب می کند و از بیماری های گوارشی مانند یبوست ، بواسیر ، زخم معده ، ورم معده و دفع نامنظم روده جلوگیری می کند. همچنین می تواند سموم روده را از بین ببرد و از بیماری های دستگاه گوارش مانند سرطان معده جلوگیری کند. هلو ملین هایی است که به حل شدن سنگ کلیه و مثانه کمک می کند.
سیستم عصبی را نجات دهید
وجود منیزیم در هلو می تواند از استرس و اضطراب جلوگیری کرده و به آرامش سیستم عصبی کمک کند. کمبود منیزیم می تواند عملکرد سیستم عصبی مرکزی را مختل کرده و باعث تحریک بیش از حد عضله و افزایش فعالیت سیگنال عصبی شود. طبق تحقیقات ، مصرف غذاهای غنی از منیزیم به همراه ویتامین B6 برای درمان بیش از حد سیستم عصبی مرکزی کودکان تأثیر مفیدی دارد. طبق مطالعه دیگری ، منیزیم به بهبود علائم حاد افسردگی حاد کمک می کند. مصرف هلو در درمان آیورودا می تواند به طور موثری تعادل سیستم عصبی را تنظیم کند.

درمان چاقی
هلو حاوی ترکیبات فعال بیولوژیکی است که تأثیر مثبتی در درمان چاقی دارد. وجود ترکیبات فنلی در هلو دارای خواص ضد التهابی و ضد چاقی است و به مبارزه با سندرم متابولیک کمک می کند.
ایمنی را تقویت کنید
هلو سرشار از اسید اسکوربیک و روی است که به حفظ عملکرد طبیعی بدن و سیستم ایمنی بدن کمک می کند. روی و ویتامین C برای ترمیم زخم و خواص آنتی اکسیدانی آن برای کاهش بروز و شدت سرماخوردگی ، مالاریا ، ذات الریه و اسهال موثر است. کمبود چنین ترکیباتی می تواند منجر به انفجار اکسیداتیو و اختلال در عملکرد سلول شود.
کاهش کلسترول
طبق تحقیقات ، ترکیبات فنلی موجود در پوست هسته هسته هلو و پالپ به حفظ سطح کلسترول LDL پایین و تحریک کلسترول HDL بالا کمک می کند. این امر برای کاهش وقوع بیماریهای قلبی عروقی مثر است.
خواص ضد پیری
هلو سرشار از روی است. خاصیت ضد پیری دارد. خوردن غذاهای پرچرب مانند هلو باعث افزایش تولید آنتی بادی و مهار آسیب سلول های رادیکال آزاد می شود. همچنین با روند پیری دستگاه تناسلی مردان تداخل می کند و سطح تستوسترون بدن را افزایش می دهد.
سلامت استخوان ها و دندان ها را حفظ کنید
هلو سرشار از فسفر است که همراه با کلسیم می تواند استخوان ها و دندان ها را تقویت کرده و بافت های بدن را ترمیم کند. همچنین می تواند از پیشرفت بیماری های مرتبط با استخوان مانند پوکی استخوان به ویژه در زنان یائسه جلوگیری کند. خوردن غذاهای غنی از فسفر ، مانند هلو ، می تواند نمک را در بدن تولید کرده و استخوان ها را تقویت کند. کلسیم و ویتامین C نقش مهمی در تقویت استخوان های فک و لثه دارند. در نتیجه ، دندان ها سالم خواهند ماند

سم زدایی از بدن
هلو می تواند بدن را پاکسازی و سم زدایی کرده و سموم را از کبد و کلیه ها دفع کند. طبق تحقیقات موجود ، به دلیل درمان طولانی مدت بیماری هایی مانند میگرن ، سل و دیابت ، عصاره هلو حاوی موادی است که از کبد محافظت می کند و می تواند کبد سمی را به طور م treatثر درمان کند. از هلو در بسیاری از فرهنگ ها برای تولید محصولات گیاهی سم زدایی مانند نوشیدنی های سم زدایی استفاده شده است.
درمان استاز خون
هسته هلو به طور موثری ایستایی خون (سکون خون) را درمان می کند. استاز خون در اثر کم خونی طولانی مدت ایجاد می شود و باعث خشکی خون می شود. چنین مشکلاتی ممکن است در اثر زایمان ، آسیب شکمی یا جراحی ایجاد شود.
سلامت سلول را تقویت کنید
هلو حاوی آهن است که برای تشکیل هموگلوبین گلبول های قرمز لازم است. در مراحل اولیه زندگی ، یعنی در کودکان ، نوجوانی و بزرگسالی و همچنین در دوران قاعدگی و بارداری ، خوردن غذاهایی مانند هلو بسیار مهم است.
از بیماری های مغزی جلوگیری کنید
طبق تحقیقات موجود ، عصاره هلو تأثیر مهمی بر روی سیستم کولینرژیک مرکزی دارد. سیستم کولینرژیک یک سیستم انتقال دهنده عصبی است که به عنوان ستون فقرات حافظه و عملکردهای یادگیری عمل می کند. ترکیبات موجود در هلو تجزیه سیستم کولینرژیک را کاهش داده و از بیماری هایی مانند بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.

نهال هلو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال هلو" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال هلو زعفرانی نهال هلو زودرس نهال هلو انجیری زعفرانی نهال هلو و شلیل نهال هلو درشت نهال هلو حاج کاظمی نهال هلو البرتا نهال هلو پاکوتاه نهال هلو انجیری مالکی نهال هلو انجیری زودرس نهال هلو اصلاح شده نهال هلو انجیری توسرخ قیمت نهال هلو انجیری کاشت نهال هلو انجیری بهترین نهال هلو کاشت نهال هلو در باغچه بهترین نهال هلو انجیری بهترین نهال هلو و شلیل نهال هلو پاییزه نهال هلو پایه رویشی نهال هلو پایه کوتاه نهال هلو فرانسه پیش رس پرورش نهال هلو نهال هلو ردتاپ نهال هلو جوادی نهال جدید هلو نهال هلو چند ساله میوه میدهد نهال هلو دماوندی نهال هلو داوودی نهال هلو در شیراز نهال هلو دشت مغان نهال هلو در مشهد نهال درخت هلو نهال درخت هلو انجیری نهال هلو رد هاون قیمت نهال هلو زعفرانی فروش نهال هلو کرج فروش نهال هلو البرتا فروش نهال هلو اصفهان فروش نهال هلو در مازندران فروش نهال هلو در کرج فروش نهال هلو مازندران فروش نهال هلو مشهد نهال هلو قجیرقانات قیمت نهال هلو قارچ نهال هلو نهال هلو کاردی نهال هلو کاظمی نهال آلو کالیفرنیا نهال کوچک هلو کاشت نهال هلو نهال هلو گرگان نهال گلدانی هلو انجیری قیمت نهال گلدانی هلو کاشت نهال هلو در گلدان نهال هلو مخملی نهال هلو موزی نهال هلو سرخ و سفید کتاب قصه پاییز و نهال هلو